Seri Numarası Doğrula!

581 0

Hakkımızda


Sertifikala.com Hakkında

Serfikala.com değişen eğitim sisteminde yaşanan değişimler, web tabanlı eğitim anlayışının yaygınlaşması ve eğitimde zaman ve mekân kavramlarının ortadan kaldırılması isteğinin bir yansıması olarak ortaya çıkmış bir girişimdir. Sertifikala.com daha önceki farklı alanlardaki girişimlerinin ve tecrübelerinin birikimi ile web tabanlı eğitim alanında genel eğitimlerin yanında istenilen ancak çok az eğiticilerin verebildiği eğitimler için tasarlanmış sosyal projelerin de içinde yer aldığı girişimdir.

Eğitim sektöründen gelen girişimcilerin kurucu olduğu platform, özellikle genç bireylerin gelişimini sağlamak ve iş hayatlarında CV' lerine katkı sağlamak hedefiyle bilginin yaygınlaştırılmasını amaçlamaktadır.

Eğitimler Hakkında

Sertifika Eğitimleri: Bu eğitim faaliyetinde daha öncesinde eğitmenler tarafından oluşturulan eğitimlere kayıt olabilir ve bilginizi sertifikalayabilirsiniz.
Bireysel ve Canlı Dersler: Alanında uzman kişilerin bireysel ve canlı olarak bilgilerini sizlerle paylaştığı dersleri ifade eder. Bu eğitim hizmetinde;
  • Eğitmenler arasında seçim yapabilir,
  • Bireysel ders önerilerinde bulunabilir,
  • Bireysel eğitmen talebinde bulunabilirsiniz.