0 0

Kurs Listele

Kurs Detayları

EĞİTMEN KURS RESİM KURS BAŞLIK KURS AÇIKLAMA
Enes DOĞRU Microsoft Word Eğitimi + Bonus (Tez Düzenleme) Her sektörde sıkça kullanılan Microsoft Word Programının sıfırdan ileri seviyeye eğitimini satın alabilirsiniz.
Süleyman Yılmaz Corona Virüsü Tehlikesi- Dikkat! Covid-19 nedir? Tarihte Corona Virüsü? Nasıl Korunulur? Nelere Dikkat Edilmelidir? Klinik Durumu Nedir?
Enes DOĞRU Sertifikala.com için Eğitim Videosu Nasıl Çekilir? - Ücretsiz! Sertifikala.com'da eğitim vermek isteyen eğitmenlerimiz için ücretsiz eğitim.
Aslınur Erden Genel İngilizce (A1/A2/B1/B2 Düzeyi) + Bonus (İş İngilizcesi) Kurs sonunda temel, orta ve ileri seviyede cümle kurabilir, okuduğunuz ve duyduğunuz cümleleri anlayabilir, yabancılarla rahatça iletişim kurabilirsiniz.
çağlar kalkan Diksiyon ve Etkili Konuşma Teknikleri Diksiyon eğitimi ile farkındalık yarat, farkını göster.
Osman GÜNAY Üniversite için Fizik Soruları Tipleri Üniversiteye hazırlanan lise öğrencilerinin görmeleri gereken bütün soru tipleri Osman Hoca farkı ile bu eğitimin içinde...
Oğuz Mülayim Topluluk Önünde Konuşma ve Hitabet Eğitimi Sahneye çıkmak, kitle karşısında konuşmak ve konuşma teknikleri ile insanları etkilemek amacıyla oluşturulmuş bir hitabet eğitimidir.
Mustafa Öztürk Sayı Problemleri (Bütün Soru Çeşitleriyle) YKS-TYT-AYT-ALES-KPSS-DGS sınavlarında çıkabilecek bütün "Sayı Problemleri" soru tiplerini işlemeye gayret ettik.
İSG EĞİTMENLERİ Temel İş Sağlığı ve Güvenliği İş Sağlığı ve Güvenliği; toplam kalitenin en önemli parçasıdır. İnsan emeği tüm değerlerin üstündedir. Çalışan, çalışma koşulları, çevre ve insan duyarlılığı, ürün ve hizmet standartlarıyla kalite bir bütündür. Bu bütünün sürdürülebilir olmasının arkasında insana ve insan sağlığına verilen değer yatar.
İSG EĞİTMENLERİ İşyerlerinde COVID-19 ile Yaşam Covid-19 nedir? Tarihte Corona Virüsü? Nasıl Korunulur? Nelere Dikkat Edilmelidir? Klinik Durumu Nedir?
Hasta Hizmetleri Tıbbi Sekreterlik – Hasta Kabul Sertifika Programı Tıbbi Sekreterlik – Hasta Kabul Sertifika Programı – Ön başvuru en az 5 kişi ile açılmaktadır. Kurs açılmaması durumunda ücretiniz iade edilmektedir.
Hasta Hizmetleri Özel Sağlık Sigortaları ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Sertifika Programı ÖSS ve TSS Sertifika Programı – Ön başvuru en az 5 kişi ile açılmaktadır. Kurs açılmaması durumunda ücretiniz iade edilmektedir.
Hasta Hizmetleri Medikal Muhasebe Yönetimi Sertifika Programı Medikal Muhasebe Yönetimi Sertifika Programı - Ön başvuru en az 5 kişi ile açılmaktadır. Kurs açılmaması durumunda ücretiniz iade edilmektedir.
Hasta Hizmetleri Diş Hekimliği Asistanlığı Sertifika Programı Diş Hekimliği Asistanlığı Sertifika Programı - Ön başvuru en az 5 kişi ile açılmaktadır. Kurs açılmaması durumunda ücretiniz iade edilmektedir.
Hasta Hizmetleri Eczane Yardımcılığı Sertifika Programı Eczane Yardımcılığı Sertifika Programı - Ön başvuru en az 5 kişi ile açılmaktadır. Kurs açılmaması durumunda ücretiniz iade edilmektedir.
Hasta Hizmetleri Hasta ve Yaşlı Bakımı Sertifika Programı Hasta ve Yaşlı Bakımı Sertifika Programı - Ön başvuru en az 5 kişi ile açılmaktadır. Kurs açılmaması durumunda ücretiniz iade edilmektedir.